İmalattan Direkt Satış. Online Mobilya Mağazanız- 365 Gün İndirim / 0 553 611 7360

Hakkımızda

.Merhabalar;

     Serev Mobilya uzun yılara yayılmış ticari tecrübenin, 10 yılı aşkın mobilya mağaza ve üretim tecrübesinin üzerine 2021 yılında kurulmuştur. 

     Amacımız yeni teknolojiler ve imkanlar aracılığı ile en kısa ve en verimli yoldan, en ekonomik şekilde, imalattan evinize SEREV MOBİLYA KONFORUNU ulaştırmaktır. 

     "Ticari Ahlak" Bizim temel değerlerimizin başında gelmektedir. Müşteri Memnuniyeti vazgeçilmezdir. 

     Şirketimizin vizyonu; Kişiselleştirilebilir ürünlerimizi, direkt olarak tüm dünyadan müşterilerimizin evlerine ulaştırmaktır.

     Şirketimizin misyonu; YENİLİKÇİLİKTİR 

     Genel olarak firmamız çok kar , az ürün satmak yerine tam tersi az kar marjı ile sürümlü yani çok adetli satışa yönelik satış yapmaktadır. Fiyatlarımızı gerek arama motorlarından ,gerekse internet sitemiz www.serevmobilya.com dan araştıran müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız, piyasada yer alan diğer firmalarla aynı ürünlerde bile çok daha düşük fiyatlara ürün satışı yapmakta olduğumuzu görebilmektedirler. 

       İşin özü kimse parasını kolay kazanmıyor ve zor kazandığı parasını başkalarıyla paylaşmak istemiyor. En doğru satışı yakaladığımızı düşünerek az kar , çok sürümlü satış stratejimizi daha da geliştirmek için uğraş verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Serevmobilya.com Ailesi olarak iyi ve kazançlı alışverişler dileriz.